Вага со електронски пресметувач на цени до 100 кг

2,290.00 ден

Вага со електронски пресметувач на цени до 100 кг

Шифра 4342

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4342 Ознаки:

Опис

Дигитална вага со максимална маса на мерење до 100 kg

Комерцијален електронски ЛЦД пресметувач на цени

Вага за мерење на овошје, зеленчук, месо и слични продукти

Може да складира до 8 единечни цени

Вградени прецизни сензори за мерење

Издржлива и наменета за долгорочна употреба

Водоотпорна површина, лесна за чистење

Вградена батерија која се полни

Може да работи и дирекно приклучена на 220V