Робот чистач на подови

1,190.00 ден

Робот чистач на подови

Шифра 4573

Нарачај го производот директно на :

 • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
 • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
 • Chat на веб страната
 • Во inbox
 • На e-mail: info@mkmarket.mk
                      info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4573 Ознаки:

Опис

Овој паметен чистач е совршен за секојдневно чистење на домот. Неговата ефикасност во отстранувањето на прашина, влакна и други нечистотии го прави идеално средство за одржување на свежината и хигиената во домот.

По оброкот, особено ако имате мали деца, брзото чистење може да биде предизвик.

Со способноста за суво и влажно чистење, овој чистач ти овозможува ефикасно да ги чистиш кујнските површини и подот.

Системот за прскање кој го освежува воздухот го прави овој чистач совршен за одржување на свежа и пријатна средина во просториите.

Идеален е за оние кои сакаат не само чист простор, туку и дополнителна нота на свежина во нивниот дом или работна средина.

Иновативен спреј за освежување на воздухот – Со вграден систем за прскање, овој чистач не само што го чисти, туку и го освежува воздухот, обезбедувајќи чиста и пријатна средина во твојот дом. Дополнителен бонус за твојата удобност и благосостојба.

Практичност на полнење преку USB – Овој чистач доаѓа со USB полнење, што ти дава удобност, без да се грижиш за замена на батерии, твојот чистач е секогаш подготвен за акција.

Брзо и ефикасно чистење – Овој паметен чистач обезбедува брзо и ефикасно чистење на просторот, со што ќе заштедиш на твоето драгоцено време и ќе оставиш беспрекорен сјај на подот.

Повеќенаменска употреба за суво и влажно чистење – Со можност за суво и влажно чистење, овој уред е прилагодлив на различни потреби. Без разлика дали ти е потребно брзо бришење прашина или темелно влажно чистење.

Технички карактеристики:

 • Работно време: 120 min;
 • Капацитет на батеријата: 2400 mAh;
 • Номинален напон: 3,7V;
 • Номинална моќност: 5,4V;
 • Номинална фреквенција: 50;
 • Материјал: пластика;
 • Големина: 23 x 23 x 6 cm.

Содржина на пакетот:

 • 1 x Автоматски чистач;
 • 1 x Крпа за влажно и суво чистење;
 • 1 x Кабел за полнење.