Мултифукционален џогер со систем за цедење

990.00 ден

Мултифукционален џогер со систем за цедење

Шифра 3895

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3895 Ознаки:

Опис

Мултифинкционален џогер со сунгереста глава која може да ротира за 360 степени

Иновативен систем за чистење и цедење на сунгерот со еден потег.

Висококвалитетна, незагадувачка колодионска глава, ефикасна при собирање на вода, влакна и прашина

Флексибилна рачка со нелизгачка облуга, удобна за држање.

Лесна алуминиумска шипка за рачка, трајна и издржлива

Димензии: Максимална должина 123 cm, ширина на глава на џогер 34 cm.

Погоден за чистење на дрвени подови, мермер, ќерамички плочки, ламинат