Чистач на пареа

1,490.00 ден

Чистач на пареа

Шифра 3734

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3734 Ознаки:

Опис

Чистач на пареа со моќност од 1000 W

Повеќе додатоци како би се олеснило чистењето на разни површини

Идеален за мебел од кожа или платно, за плочки, стакло. пластични површини и тн.

Работи на 220 В