Чистач за плочки – Hurricane Spin Scrubber

990.00 ден

Чистач за плочки – Hurricane spin scrubber

Шифра 4128

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4128 Ознаки:

Опис

Чистач за плочки – Hurricane spin scrubber

Безжичен и моќен ротирачки чистач со кој бигорот, мувлата и нечистотиите на плочките, тушот и кадата ќе бидат минато.

Нема повеќе стругање со четка и користење на штетни хемикалии во вашата кујна или бања.

Се полни со полнач кој доаѓа во самиот пакет со чистачот.

Ротира 300 пати во минута

3 различни четки со флексибилни влакна за подобра намена