Попуст!

Water Zoom – прскалка под висок притисок

Original price was: 820.00 ден.Current price is: 750.00 ден.

Water Zoom – прскалка под висок притисок

Шифра 3451

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3451 Ознаки:

Опис

Се приклучува на вашето црево и добивате совршена алатка за чистење на вашиот автомобил, двор, тераса, стази за одење

Во комплетот доаѓаат и четка и канистер за детергент.

Безбедносен вентил на самата рачка