Електричен пекач со стаклен капак

1,490.00 ден

Електричен пекач со стаклен капак

Шифра 4447

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4447 Ознаки:

Опис

Мултифункционален пекач – електрична тава за готвење со стаклен капак

Има вграден термостат и сензор против прегревање

Нелеплива површина, лесна за чистење и одржување

Рачки кои не се загреваат

Димензии: 40 x 30 x 10 cm ( за готвење 30 x 30 x 10 cm)