Baby Bullet – блендер за подготовка на детска храна

2,590.00 ден

Baby Bullet – блендер за подготовка на детска храна

Шифра 4493

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4493 Ознаки:

Опис

Baby Bullet – блендер за подготовка на храна за бебиња

Два типа на сечила ви овозможуваат да мешате и мелете храна за вашето бебе.

Две чаши за подготовка на храна, голема за припрема на повеќе храна и помала која има рачки и може да се јаде дирекно од неа.

6 мали преносни чаши со капак за подготвена храна за носење

Моќност 400 W

Видео: