Електрична скара RAF R.5301 – 2000 W

990.00 ден

Електрична скара RAF R.5301 – 2000 W

Шифра 4781

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4781 Ознаки:

Опис

Карактеристики:
Материјал на куќиштето: Метал + нерѓосувачки челик
Решетка: хромирана решетка
Греење: 304 грејач со цевки од не’рѓосувачки челик
Моќност: 2000 W
Напон: 220 V
Боја: црна
Тежина: 2.200 кг
Температура: Поставување на 5 нивоа
Големина: 35x12x10 cm
Пакетот вклучува:
1x Електрична BBQ машина
1x хромирана решетка
1x кабел
1x Упатство за употреба