Nutri Bullet 600 W

2,390.00 ден

Nutri Bullet 600 W

Шифра 6014

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6014 Ознаки:

Опис

Nutri Bullet 600 w

12 додатоци

Овој екстрактор ќе ви помогне да го извлечете најдоброто од овошјето и зеленчукот

Опремен со многу остри и силни сечила што ке ви помогне во сецкање на најразновидни јаткасти плодови

Високата чаша овозможува да се стави поголема количина на овошје истовремено

Пластичните капаци овозможуваат сокот да остане свеж долго време во чашите

Додатоците може да се мијат во машина за миење садови