Фен за сушење коса – Iskra RH-1827M-5

1,590.00 ден

Фен за сушење коса – Iskra RH-1827M-5

Шифра 4522

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4522 Ознаки:

Опис

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса,
во виолетова(purple), црна(black) и кафена(bronze) боја
Tело од високо квалитетна пластика.
Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

Напон: 230V~50Hz,
Моќност: 2200W,
2 променливи брзини,
3 подесувања за температура
Копче за дување ладно,
Генератор на негативни јони,
Лесен и Тивок
2 години гаранција

Дополнителни информации

Одберете боја

Црна, Виолетова, Кафеава