Електрична скара 2000 W

1,100.00 ден

Електрична скара 2000 W

Шифра 4132

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4132 Ознаки:

Опис

Електрична скара 2000 W

Има вграден потенциометар за топлина со кој се подесува температурата на 6 различни нивоа

Нелеплива површина за лесно чистење

Сад во кој се собира вишокот на мрснотии од храната што се пече

Димензии 50 x 35 x 10 cm