Скара на плин

1,590.00 ден1,690.00 ден

Скара на плин

Шифра 3253

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 3253 Ознаки:

Опис

Скара на плин од домашно производство

Високо квалитетни, со вграден безбедносен вентил

Димензии:

43 x 38 cm – 1590 ден

53 x 38 cm – 1690 ден

 

Дополнителни информации

Одберете големина

43 x 38 cm – 1590 ден, 53 x 38 cm – 1690 ден