Електрична скара 1800 W

870.00 ден

Електрична скара 1800 W

Шифра 4262

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4262 Ознаки:

Опис

Надворешниот слој е супер нелеплив и отпорен на гребење
Површината се загрева брзо и ја задржува топлината подолго
Лесно се чисти и може да се мие во машина за садови

Напон: 220V 50HZ
Моќност: 1800W
Материјал: нерѓосувачки челик
Големина: 48 X 34 X 9 cm

Карактеристики:
* Супериорен материјал, безбеден и здрав
* Професионалниот дизајн
* Мултифункционална
* Дизајн со густо дно, издржлива, зачувување на енергијата
* Брзо загревање, одржување на  топлината
* Рачка од бакелит, не се загрева