Уред против муви и инсекти во домот

690.00 ден

Уред против муви и инсекти во домот

Шифра 3662

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Уред кој на безбеден начин ги лови сите муви и инсекти во вашиот дом

Тивок и безбеден

Димензии 20 x 20 x 7 cm