Попуст!

Фритеза на топол воздух 8л.

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,690.00 ден.

Фритеза на топол воздух 8л.

Шифра 4185

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4185 Ознаки:

Опис

Одлична замена на класичните фритези за кои е потребна голема количина на масло за готвење и во кои храната е полна со маснотии

Оваа фритеза користи многу малку масли или може да се користи и без масло

Дигитален дисплеј на допир

8 различни програми на готвење

Максимална температура од 200 степени

Тајмер до 0 – 60 мин

Идеална за приготвување месо, компир, зеленчук и сл.

Моќност од 2400 W

Капацитет 8л.