Халогена печка – Sokany 13 L

3,100.00 ден

Халогена печка – Sokany 13 L

Шифра 4200

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4200 Ознаки:

Опис

Користејќи халогена, конвекциска и инфрацрвена енергија може да готвите користејќи многу малку масло или воопшто без масло.

Печката готви 3 пати побрзо од класичните печки, а може да се користи за готвење, варење, печење,

Транспарентното стаклено тело овозможува постојан поглед на храната што се готви

Капацитет од 13 литри

Моќност 1400 W

Повеќе додатоци за разна подготовка на храна

Димензии 41x31x31 cm