Преклоплива тава за омлет

550.00 ден

Преклоплива тава за омлет

Шифра 3379

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3379 Ознаки:

Опис

Направете совршен омлет со помош на оваа преклоплива тава

Нелеплива површина лесна за чистење и одржување