Уред против инсекти и глодари

450.00 ден

Уред против инсекти и глодари

Шифра 3656

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Уред против инсекти и глодари во вашиот дом

Едноставно само го вклучувате на електрична енергија

Работи на принцип на ултра звук и електро магнетно поле со кое ги брка штетниците од вашиот дом