Пегла за коса RAF R.418R – 45 W

690.00 ден

Пегла за коса RAF R.418R – 45 W

Шифра 4432

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4432 Ознаки:

Опис

Пегла за коса RAF R.418R – 45 W

Керамичка заштита која ја штити косата од оштетување

Вграден потенциометар за поставување на идеална температура