Четка со топол воздух

1,090.00 ден

Четка со топол воздух

Шифра 3497

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3497 Ознаки:

Опис

Фен и стајлер – 2 во 1 за поедноставно стилизирање на вашата коса.

Традиционалната употреба на четка и фен се заменува со само еден уред кој е едноставен за употреба.

Технологијата за јонска кондиционирање на малата црна четка за топол воздух безбедно ја суши и ја исправа косата, го елиминира статичноста и разлетувањето, притоа промовирајќи поздрава, помазна, посјајна коса

Три нивоа на јачина на дување на топлиот воздух.