Подлога за масажа на цело тело

1,490.00 ден

Подлога за масажа на цело тело

Шифра 4242

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4242 Ознаки:

Опис

Новиот масажер за тело кој има модерен дизајн во форма на подлога, лесен е за употреба, со различни функции, плус смирувачка топлина, наслон за главата и и може да лежите или да го поставите на фотелјата или каучот и да седите и уживате во пријатна масажа.

Надополнејте ја вашата енергија со овој мултифункционален масажер. Масажата ја подобрува крвната циркулација, ги опушта мускулите и нервниот систем, ги смирува телото и душата, стимулирајќи процес на регенирарање на телото и душата.

Со девет точки, кои варираат во интензитетот, вашите врат, ‘рбет, грб, половина и мускулите на нозете ќе се олабават. Едноставно целото тело од глава до пети ви се релаксира.

Масажерот има 9 модули на масажа и има 2 прекривки во 1 (прекривката е со две лица која е свиленкасто нежна) со перница.
9те модули се подесуваат со помош на управувачот. Може да се користат сите истовремено, со 2 нивоа на јачина или да ги вклучите само функциите што ги сакате, на пример само вратот и нозете, или само колковите, итн…

Масажерот е моќен и тивок додека го масирате вашето тело. може да се масирате сами а може и да го користите во комбинација со други масажери.

Може веднаш да ја смири болката во мускулите, вратот, рамењата, грбот, колковите, нозете….

Може да го користете за отстранување на целулитот, ја стимулира циркулацијата на крвата. Исто така, може да помогне побрзо да ги отстранете мастите – возможностите се бесконечни.

Може да го земете со вас додека патувате или пак на работа. Лесен е за ракување благодарение на рачката. Ви гарантираме дека овој производ ќе ви стане вашиот најверен другар.

Карактеристики и Погодности:

Ултра практичен ергономски дизајн

Може да се користи во лежечка и седечка позиција

Нежна и мека свлилеста површина за лежење и седење

Лесно се поставува и лесно се користи

Контролен управувач

Интензитетот и брзината се подесуваат

Опција за затоплување

Професионален масажерски третман за неколку минути

Ја подобрува циркулацијата

Го подобрува мускулниот тонус

Релаксира и смирува

Ги отстранува наталожените мртви клетки од кожата

Работи на струја преку адаптер (кој е вклучен) 12v / 220V

9 различни функции

Димензии:
Должина и Ширина: 170 х 55 см
Дебелина: 5,5 см