Мини масажер за тело

750.00 ден

Мини масажер за тело

Шифра 3314

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3314 Ознаки:

Опис

Мал и практичен џебен масажер

Лесен, можете да го ставите во чанта или џеб

Користете го дома, во канцеларија, на отворено, дури и при патување

Може да помогне да се ублажат затегнатите мускули во секое време

Одличен за лична употреба или како подарок за семејството и пријателите

Идеален за после вежбање

Подесување на 4 степени:
– Прва брзина 1500 вртежи во минута
– Втора брзина релаксира со 2000 вртежи во минута
– Трета брзина при 2500 вртежи во минута
– Длабоко опуштање со четврта брзина, или 3000 вртежи во минута

Ниско ниво на бучава

Материјал: ABS

Димензии: 150 x 110mm

Капацитет на батерија: 1800mAh

Полнење: USB

Напон на полнење: DC 5V

Време на полнење: 4h

Време на употреба: 10h