Самозагревачка заштитна лента за врат

450.00 ден

Самозагревачка заштитна лента за врат

Шифра 3766

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3766 Ознаки:

Опис

Магнетна самозагревачка лента за потпора на вратот

Помага при болки во вратот, вкочанетост

Лентата ја подобрува циркулацијата на крвта, ја намалува болката, го олеснува заморот на мускулите, го активира клеточниот метаболизам, ја намалува мускулната напнатост

Идеален за луѓе кои долго работат пред компјутер, спијат во неправилна положба, страдаат од замор на вратот и рамената и.тн.

Технологија на магнетна топлина, присособлива лента за прицврстување, ергономски дизајн, високо квалитетна ткаенина

Не користи батерии или електрични комоненти