Масажер за врат KL-5830

640.00 ден

Масажер за врат

Шифра 4125

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4125 Ознаки:

Опис

Го смирува и релаксира целото тело

Го намалува нивото на воспаление на мускулите

Го подобрува расположението

Работи на електро-мускулна стимулација