Попуст!

Мини електричен масажер

Original price was: 420.00 ден.Current price is: 320.00 ден.

Мини електричен масажер

Шифра 3315

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3315 Ознаки:

Опис

Ги опушта мискулите на вратот, грбот и екстремитетите

Релаксира и ја подобрува циркулацијата на крвта

Ја намалува болката