Индукциска плотна – решо

1,990.00 ден

Индукциска плотна – решо

Шифра 3272

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 3272 Ознаки:

Опис

Висококвалитетен керамички панел
Автоматско исклучување – безбедносната заштита.
Заштита од прегревање
Централен систем за ладење
Страна вентилација
Анти-лизгачки дизајн
Големина: 327х395х88 мм
Бруто тежина: 2,4 кг
Моќност (Ш): 1001-2200W
Напон (V): 220V-240