Електричен масажер за глава

1,200.00 ден

Електричен масажер за глава 

Шифра 4142

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4142 Ознаки:

Опис

Овој електричен масажер може истовремено да масира преку 30 точки на главата

Работи на принцип на хологравска терапија

Секоја точка е поврзана со одреден орган во телото

Може да ја подобри циркулацијата на крвта, да го подобри метаболизмот, да го подобри квалитетот на спиењето, да го ублажи заморот, да ја ублажи болката и притисокот и да ја подобри меморијата.

Релаксира и целосно го опушта вашиот организам

Прилагодлива големина

Работи на батерии или на адаптер од било кој мобилен телефон (не се полни)