Уред за обликување на задникот

450.00 ден

Уред за обликување на задникот

Шифра 3353

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3353 Ознаки:

Опис

Уред со кој со помош на електрични импулси се стимулираат мускулите на задникот.

Помага при затегање и обликување на задникот.

10 нивоа на интензитет

6 варијанти на вежбање