Електричен греач за стопала

790.00 ден

Греач за стопала

Шифра 3388

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3388 Ознаки:

Опис

За кратко време, овој греач за стопала ја постигнува максималната температура, со што ги загрева вашите нозе и ја забрзува циркулацијата на крвта.

Ефикасен при ублажување на болки во стопалата, опушта и релаксира

Изработена од квалитетна кадифена ткаенина, и греач од јаглеродни влакна

Нежен и пријатен на допир

Максимална температура 50 степени

Димензии 38 x 38 cm