Расклопива канта за отпадоци

590.00 ден

Расклопива канта за отпадоци

Шифра 4587

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Расклопива канта за во кујна.
Ќе го задржи вашиот простор чист и без мирис.

Може да се закачи на врата од кујна,фиока со дебелина до 2,2cm и на било кое друго место каде што е потребно.

Едноставна за инсталирање и користење ,само притиснете и повлечете.

Димензија:21*14*23.5 cm

Издржливост максимална тежина до 10kg.

Направена е од нетоксичен пластичен и долготраен материјал.

На дното има фиксна подлога за да може да се постави и на под

Може да се користи и во автомобил

Заштедува простор

Одличниот фиксен дизајн на торбата овозможува да не отпадне лесно отпадокот