Апарат за вакумирање

890.00 ден

Апарат за вакумирање

Шифра 3137

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3137 Ознаки:

Опис

Компактен апарат за вакумирање кој ги елиминира бактериите во замрзнувачот и го намалува расипувањето на храна.

Намирниците ги чува свежи, отпорни на мувла и влага.

Лесен за употреба, се вакумира со еден допир.

Откако ќе ги ставите намирниците во кесата, ставете го отворениот дел на кесата во апаратот и едноставно вакумирајте.

Моќност : 90W
Димензии: 373 x 70 x 85mm

5 вакум кеси во пакувањето

Имаме и дополнителни кеси за вакумирање, димензии 25 x 17 cm – 16 ден.