Метална машинка за кечап

1,790.00 ден

Метална машинка за кечап

Шифра 3225

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3225 Ознаки:

Опис

Метална машинка за кечап, кој на едноставен начин ги дели кората и цемките од пулпата.

Садот за полнење е со голем капацитет

Мултифункционален филтер од нерѓосувачки челик, совршен за цедење сокови од домат, лимон или портокал

Лесно се поставува на работната површина

Лесна за чистење и одржување

Големина 27 x 34 x 22 cm