Алатка за лупење зеленчук

390.00 ден

Алатка за лупење зеленчук

Шифра 3288

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Алатка за лупење зеленчук – лупачка

Во рачката има вградено дополнителен нож

Изработена од квалитетна пластика и ножеви од нерѓосувачки челик