Рачен миксер

490.00 ден

Рачен миксер

Шифра 3720

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3720 Ознака:

Опис

Рачен миксер за кој не му е потребна електрична енергија

Мал и практичен, лесен за употреба

Со едноставно притискање на рачката, перката почнува да врти.