Рачна правосмукалка за во автомобил

1,690.00 ден

Рачна правосмукалка за во автомобил

Шифра 4252

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4252 Ознаки:

Опис

Рачна циклонска правосмукалка за во автомобил

Се приклучува на запалката од 12 волти.

Повеќе додатоци за чистење на недостапни места и разми материјали

Димензии 26x20x12 cm

Моќност 100 W