Ротирачка четка – Hurricane Muscle Scrubber

990.00 ден

Ротирачка четка – Hurricane Muscle Scrubber

Шифра 3242

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3242 Ознаки:

Опис

Безжична четка за чистење – Hurricane Muscle Scrubber

Одлична е за чистење на плочки,надворешен мебел, кола, огради, надворешни дрвени подлоги и сл.

3 различни видови четки за чистење кои се лесни за менување (рамна четка, аголна четка и микрофибер крпа)

500 вртежи во минута

Може да се користи со средства за чистење

Безжичната четка за чистење е лесна за употреба и одржување.

Се полни со адаптер кој доаѓа во пакатот со неа.

Димензии: 33,5 x 27,5 x 9 cm