Ротирачка Спа четка

650.00 ден

Ротирачка Спа четка

Шифра 4249

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Ротирачка Спа четка за одржување на негата и хигената на вашата кожа

Ја чисти вашата кожа од нечистотии и прави ексфолијација на мртва кожа

Нежно ја масира и релаксира вашата кожа

Долгата рачка прави да го досегнете секој дел од вашето тело

5 различни наменски додатоци

Работи на батерии