Турбо ротирачка четка за возила

1,290.00 ден

Турбо ротирачка четка за возила

Шифра 4314

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4314 Ознаки:

Опис

Комплет за миење автомобили 3 во 1.

Ротирачката глава од 360 степени која е флексибилна и која ротира под движечката сила на водата под висок притисок.

Копче за вклучување/исклучување за контрола на протокот на вода низ главата на четката.

Комбинирана рачка со максимална должина од 120 cm

Микрофибер крпа која ја отстранува секоја нечистотија, без да ја оштети бојана на автомобилот.

Лесен за користење, само приклучете го во славината.