Сет од 5 четки за чистење

690.00 ден

Сет од 5 четки за чистење

Шифра 3869

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3869 Ознаки:

Опис

Сет од 5 четки со различен облик и големина за чистење

Вграден приклучок за да се монтираат на шрафилица или бормашина за идеална употреба

Се користат за чистење на елементите во бања, плочки, бандажи, масни површини, базени и тн..