Мултифункционална прскалка (пиштол) за вода

490.00 ден

Мултифункционална прскалка (пиштол) за вода

Шифра 4276

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4276 Ознаки:

Опис

Мултифункционална – Измиј ја целата нечистотија од автомобилот и од прозорците на твојата куќа до совршенство, олесни си ја работата во градината додека наводнуваш и го одржувш дворот чист.

8 режими на работа – Можеш да избереш еден од дури 8 режими на работа во зависност од тоа што миеш и полеваш.

Измиј ја патеката во дворот – Исчисти ги листовите или калта што си ги нанел со оваа супер моќна млазница.

Направи твојот автомобил да блесне – Користи четка за перење и оваа практична прскалка за да ги отстраниш сите дамки од автомобилот брзо и лесно!

Наводни ги цвеќињата – Користи го овој специјален додаток кој создава ефект на прскање и полевај ги цвеќињата, овошјето и зеленчукот во градината побрзо од кога било.

Дозер за средство за чистење – Едноставно стави детергент во шишето и почни да ја користиш прсклаката, со лесни потези ќе ја отстраниш целата нечистотија.

Технички карактеристики:

  • Материјал: пластика
  • Димензии: 13,5 x 41,5 x 5,5 cm
  • Тежина: 463 g