Мини преносна машина за перење алишта

2,190.00 ден

Мини преносна машина за перење алишта

Шифра 4555

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Преносливата мини машина за перење е компактна, со својот моќен мотор и ефикасни перформанси за перење. Машината за перење алишта може да се справи со широк спектар на ткаенини и алишта, вклучувајќи бебешка облека, долна облека, чорапи и друго. Не се препорачува за: фармерки, фустани, бањарки и други гломазни предмети
Оваа мала машина за перење има 3 режими (стандардно 10 минути, лесно перење 15 минути, центрифугирање 2 минути). Можете да менувате режими со операција со еден допир.
Компактната машина за перење има димензии 30 X 30 X 28 cm и е висока 14 cm инчи кога е преклопена. Малата машина за перење е совршена за мали простори и зафатени животи, овозможувајќи ви да перете алишта каде и да сте. Преклопна машина за перење лесна за складирање кога не се користи. Лесно се става под столче или кревет без да зазема премногу простор во вашиот дом.
Нашата мини пренослива машина за перење користи ABS материјал, кој е отпорен на високи температури и отпорен на корозија, во споредба со традиционалните машини за перење, нашата мини преклоплива машина за перење користи помалку вода и детергент, ефикасно отстранува. Заштеда на енергија и заштита на животната средина, заштеда на вода и електрична енергија, додека уживате во чиста облека

Капацитет 8 литри

Работи на 12 V со наменски адаптер вклучен во пакувањето