Попуст!

Сет од 4 стабилизатори за електрични апарати

270.00 ден

Стабилизатори за електрични апарати

Шифра 3279

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3279 Ознака:

Опис

Комплет од 4 подлоги за апсорпција на вибрации
Идеални за употреба под машина за перење, машина за садови, фитнес справи и други уреди
Ја намалуваат бучавата и вибрациите
Превенираат лизгање

Ја одржуваат стабилноста и уредноста, превенираат тресење и вибрации

Спречуваат собирање влага под машината
Спречуваат оштетување на вашите уреди и подот

Можете да ја зголемите висината на машината за полесно чистење под истата, а покрај тоа, со зголемувањето на висината може да се подобри положбата на одводната цевка со цел да се олесни испуштањето вода

Едноставно се монтираат

Материјал: пластика/гума
Може да се користат и како заштита за вашиот мебел да не го оштети подот
Димензии: 40mm (висина) х 46mm (горен дијаметар) x 100mm (долен дијаметар)

Универзални

Водоотпорни