Корпа за алишта

420.00 ден

Корпа за алишта

Шифра 4215

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4215 Ознака:

Опис

Високо квалитетна пластична корпа за алишта и аксесоари со рачка и држач за ѕид.

Модерна мрежеста корпа со рачка и додаток за поставување на ѕид, за складирање валкани алишта, веш, аксесоари, итн…

Корпата доаѓа и со самолеплива силиконска закачалка која откога ќе ја залепите може да ја поставите на ѕидна површина.

Изработена од високо квалитетна АБС пластика, елегантен дизајн, ултра практично. а може да ја носите и соа раката благодарение на имплеминтираната рачка во дизајнот.

Покрај за алишта може да ја користите за играчки, аксесоари итн…

Благодарение на специјалниот дизајн, корпата може да се склопи и не зазема многу место кога е вон употреба.