Електрична машинка за шишање – VGR V-120

890.00 ден

Електрична машинка за шишање – VGR V-120

Шифра 4490

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4490 Ознаки:

Опис

Професионална електрична машинка за шишање VGR, работи на 220 V

8 додатоци за должина на косата

Моќен мотор со 3500 вртежи во минута

Ергономска нелизгачка рачка