Машинка за шишање – Iskra QR8918

1,490.00 ден

Машинка за шишање – Iskra QR8918

Шифра 4524

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4524 Ознаки:

Опис

Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада.

За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш!

За сите типови коса и брада.

Моќна, тивка, ергономично обликувана, со модерен дизајн, машинка, која гарантира квалитет и издржливост во сите услови!

Работи на кабел
Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz,
Моќност: 12 W,
2 променливи брзини,
Сечива од не’рѓосувачки челик
Подесување на сечивата,
4 додатни адаптер-чешли за постигнување различни должини и форми,
Вклучени ножички и чешел во пакувањето
Вклучено масло за подмачкување и четкица за чистење во пакувањето,
Вклучен заштитник за сечивата, кој се става после употреба,
Долг кабел со гајка за закачување
Ергономично обликувана за стабилен фат
Достапна во црна и бела боја
2 година гаранција

Дополнителни информации

Одберете боја

Црна, Бела