Машинка за шишање Max Brown

490.00 ден

Машинка за шишање Max Brown

Шифра 4193

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4193 Ознаки:

Опис

Безжчна машинка за шишање

3 додатоци за должина на косата или брадата

Полнење за помалку од еден час