Машинка за шишање GEEMY GM-6050

750.00 ден

Машинка за шишање GEEMY GM-6050

Шифра 4112

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4112 Ознаки:

Опис

Машинка за шишање GEEMY GM-6050

Има повеќе додатоци за различна должина на коса и брада од 1, 2 и 3 мм

Индикатор за наполнетост на батеријата