Машинка за бричење VGR V-315

1,490.00 ден

Машинка за бричење VGR V-315

Шифра 4580

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4580 Ознаки:

Опис

1. Mашина за бричење 5 во 1: Оваа машина за бричење може да се замени со различни глави за нега и чистење на различни делови. Може да користите само една машина за бричење на брада, за средување на влакната од носот, за средување на косата, за чистење на лице, за масажа на лице, едноставна и ефикасна.

2. Тивко и низок шум: оваа машина за бричење има дизајн на мотор со низок шум, со шум помал од 60 децибели, што овозможува тивко бричење и го прави вашиот процес на бричење поудобен и релаксирачки.

3.LED дисплеј: Оваа машина за бричење е опремена со LED дисплеј екран, кој може да ја прикаже моменталната висина на сечењето и нивото на батеријата, што го прави полесно да се сфати употребата и преостанатата моќност и поинтелигентен.

4. Основа за полнење од тип C: оваа машина за бричење користи дизајн на порта за полнење од тип C, може да се полни по тип-C или да се поврзе со базата за полнење. Што обезбедува брза брзина на полнење и висока ефикасност на полнење.

5. 3D ротирачка глава за сечење: Оваа машина за бричење е опремена со повеќе ножеви за бричење во исто време, кои можат целосно да се вклопат во контурите на лицето и брзо да ја отстранат преостанатата брада, заштедувајќи време и ефикасност.