Машинка за шишање VGR V-030

690.00 ден

Машинка за шишање VGR V-030

Шифра 4116

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4116 Ознаки:

Опис

Професионалната машинка за коса VGR V-030 е професионално дизајнирана да го олесни и поедностави сечењето на косата. Оваа машинка за коса ги задоволува сите ваши потреби за удобно, без напор и сигурно сечење на косата дома. Дури и без да одите во салон, можете да го користите овој тример за да го добиете посакуваниот изглед.

Може да работи дирекно приклучена на електрична енергија или безжично кога ќе биде полна батеријата.

Се полни преку наменски кабел преку било кој полнач од мобилен телефон.

Главата за сечење и додатоците лесно се чистат под млаз вода. Препорачливо е почесто подмачкување на сечилата.

Повеќе додатоци за различна должина на коса и брада, од 1 до 5 мм

Тежина 190 гр.